Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiInwestycyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zakładników, Sieradz - działka inwestycyjna

Cena: 1 200 000 zł / działkę inwestycyjną

9803m2 działka inwestycyjna Sieradz- ZakładnikówDziałka: W kształcie prostokąta, w całości ogrodzona, częściowo wyłożona kostką, na działce znajduje się waga przemysłowa 50-cio tonowa.Działka dostosowana do prowadzenia działalności inwestycyjnej.Nieruchomość objęta MPZP z którego wynika:1) Wyznacza się tereny, oznaczone na rysunku planu symbolem PU, z przeznaczeniem podstawowym pod zabudowę produkcyjno-magazynową, obejmujące również obiekty:

    - administracyjno-biurowe,    - usług, z wykluczeniem usług zdrowia i oświaty.;2) zakaz zabudowy mieszkaniowej z możliwością utrzymania istniejących obiektów mieszkalnych bez prawa ich rozbudowy;3) wysokość obiektów budowlanych nie może przekraczać 3 kondygnacji nadziemnych, ale nie więcej niż 12 m, liczone od poziomu gruntu do gzymsu;4) obowiązek zaspokojenia potrzeb parkingowych i manewrowych zarówno w zakresie transportu osobowego jak i ciężarowego, w granicach działek;5) nieprzekraczalne linie zabudowy pokazane na rysunku planu. 

Dom: Na działce znajduje się dom mieszkalny, piętrowy o powierzchni 170m2, wybudowany metodą tradycyjną.Dom składa się z 3 pokoi, 2 łazienek, kuchni, salonu połączonego z jadalnią oraz korytarza.Dobra Lokalizacja 

NIE ODPOWIADA CI CENA? ZŁÓŻ SWOJĄ OFERTĘ.

OPIEKUN OFERTY: Bogumił Krawczyktel. 501 140 502email: bogumil@nkrawczyk.pl Biuro Nieruchomości Krawczykul. Kościuszki 6, Sieradz43 822 35 18www.nkrawczyk.plPośrednik odpowiedzialny:Bogumił Krawczyk, nr licencji: 20112Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 30.05.2019 13:01
Wygasa za 20 dni
Rozpoczęcie: 17.05.2019, 10:33, zakończenie: 24.06.2020, 10:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


KRAWCZYK

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)