Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyPiętrowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom z działką i budynkiem gospodarczym

Oferta wygasła.

Cena: 245 000 zł / dom piętrowy

Dzień dobry!

Działka z murowanym domem oraz budynkiem gospodarczym w świetnej lokalizacji na sprzedaż. Oferowana nieruchomość znajduje się pod adresem ul. Poligonowa 1 w Brzeźniu koło Sieradza. 

Całkowita powierzchnia działki to 22a. Na ogrodzonej części znajdują się dom, budynek gospodarczy oraz mały ogród, pozostała część pozostaje do dowolnego zagospodarowania przez nabywcę.

Dom jest jednopiętrowy (parter + piętro) i ma powierzchnię użytkową 160m kw, do tego posiada dużą piwnicę o powierzchni 80m kw. Budynek jest do remontu. Dach eternitowy oraz większość okien do wymiany. Piec węglowy wymieniony, w pełni sprawny. 

Budynek gospodarczy posiada funkcjonalne poddasze. Idealnie nadaje się na mały warsztat bądź wszechstronny garaż.

Media na działce:

- prąd

- woda

- kanalizacja

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia nieruchomości i zaczerpnięcia wszystkich informacji na jej temat.

Kontakt:

Tomasz 603440735

Martyna 601883631

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 14.05.2019, 06:58, zakończenie: 23.11.2019, 14:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


martynamachala

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Brzeźnio (gmina Brzeźnio)