KIEROWCA SAM. CIĘŻAR. BŁASZKI (MIĘDZYNARODOWY)

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Firma Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna realizujemy zlecenia transportowe na terenie Europy. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko (w tym cudzoziemców):

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO
W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
(miejsce startowe Bielany Wrocławskie lub Legnica )

Główne zadania:

  • Wykonywanie transportu samochodowego zgodnie ze zleceniem załadunkowym
  • Kontrola załadowanego towaru.
  • Zabezpieczenie przewożonego ładunku
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej

Wymagania:

  • Minimum 1-rok doświadczenie zawodowe w transporcie międynarodowym
  • Prawo jazdy kategorii C+E.
  • Aktualne badania psychologiczne
  • Uprawnienia na przewóz rzeczy.
  • Karta kierowcy
  • W przypadku braku wyżej wymienionych dokumentów pomagamy w ich uzyskaniu

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Nowoczesną flotę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w uzyskaniu karty pobytu, kod 95
  • Pracę zgodną z zasadami czasu pracy kierowców

Klauzula:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (informacje telefoniczne: 606 942 099) oraz umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne"

Rozpoczęcie: 13.05.2019, 09:49, zakończenie: 30.08.2023 14:29

Drog-Bruk

 606 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)