Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie w Kościerzynie

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 107 000 zł / sztukę

Do sprzedania mieszkanie w bloku na poddaszu znajdujące się w miejscowości Kościerzyn. Mieszkanie o powierzchni 26,9m2. Składa się z dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. Do tego dochodzi poddasze nieużytkowe, które zostało urządzone jako kuchnia o pow. 11,8m2 i pomieszczenia gospodarczego o pow. 2,5m2. Są to pomieszczenia, które posiadają skosy dachowe a jednocześnie nie są doliczane do opłat czynszowych. Mieszkanie jest umeblowane, bez wkładu finansowego z możliwością natychmiastowego zamieszkania. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa. Do lokalu przynależy również komórka murowana z osobnym wejściem (do remontu). Budynek znajduje się w malowniczej okolicy przy parku WORD Kościerzyn. W pobliżu znajduje się sklep i przystanek PKS.

Więcej informacji pod nr. tel: 668-522-888

Dzwonić po godzinie 18:00

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 03.04.2019, 11:23, zakończenie: 09.12.2019 13:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


miroslawbrzeczkowski

  668 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kościerzyn (gmina Wróblew)