Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródDelikatesy (artykuły spożywcze)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sok z brzozy <----

Cena: 10 zł / 1,5 litra

Witam,

proponuje świeży sok z brzozy który pochodzi z prywatnego terenu oddalonego od dróg i zanieczyszczeń.

Sok zbierany jest w ciągu 24h od zamówienia i jest zdatny do picia przez 4-5 dni. W celu dłuższego przechowywania należny go zamrozić.

Cena za 1,5 litra.

Sok z brzozy wzmacnia odporność, zapobiegając infekcjom, na które jesteśmy w szczególności narażeni wiosną. Dlatego jest szczególnie polecany jako „suplement” diety dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci i osób starszych. Łagodzi bóle reumatyczne, wspomaga funkcjonowanie układu krwionośnego, ma właściwości oczyszczające wątrobę, przeciwdziała anemii.

Sok z brzozy poprawia ogólny stan zdrowia, dobrze wpływa na procesy trawienne, łagodzi podrażnienia jelitowe, a nawet wrzody żołądka. Wypłukuje toksyny z przewodu moczowego, zapobiegając chorobom nerek.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 23.03.2020 23:07
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 26.03.2019, 10:28, zakończenie: 19.04.2020, 23:37

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


maximuss_

  723 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)