Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działki budowlane Warta

Oferta wygasła.Cena: 55 000 zł / działkę

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1000m2 do 1200m2  w Proboszczowicach, w odległości około 1.5km od centrum Warty. Działki zlokalizowane bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej z chodnikiem z jednej strony wzdłuż wszystkich działek. Droga asfaltowa o małym natężeniu ruchu w niedużej odległości od drogi krajowej Sieradz-Turek. Działki zostały wydzielone na podstawie wydanych warunków zabudowy dla budynków jednorodzinnych, mają kształt zbliżony do kwadratu (szerokość ok. 30m, długość ok. 34m), wjazd od strony drogi asfaltowej, zostały wykonane zjazdy z przepustami kanalizacji deszczowej. Media (energia, wodociąg) znajdują się w drodze asfaltowej, wiosną 2021 do wszystkich działek zostanie doprowadzony wodociąg, na części działek zostaną również zainstalowane skrzynki energetyczne. Działki bezpośrednio przy przystanku PKS, na którym również zatrzymują się autobusy dowożące dzieci do szkoły w Warcie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 18.03.2019, 23:02, zakończenie: 12.07.2021, 11:56

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MusialNieruchomosci

  796 [pokaż]

Lokalizacja

  • Proboszczowice (gmina Warta)

Informacje dodatkowe

  • geodezja.musial@gmail.com