Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działki budowlane Warta

Cena: 45 000 zł / działkę

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1000m2 do 1200m2  w Proboszczowicach, w odległości około 1.5km od centrum Warty. Działki zlokalizowane bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej z chodnikiem z jednej strony wdłuż wszystkich dzaiłek. Droga asfaltowa o małym natężeniu ruchu w niedużej odległości od drogi krajowej Sieradz-Turek. Działki zostały wydzielone na podstawie wydanych warunków zabudowy dla budynków jednorodzinnych, mają kształt zbliżony do kwadratu (szerokość ok. 30m, długość ok. 34m), wjazd od strony drogi asfaltowej, zostały wykonane zjazdy z przepustami kanalizacji deszczowej. Media (energia, wodociąg) znajdują się w drodze asfaltowej. Działki bezpośrednio przy przystanku PKS, na którym również zatrzymują się autobusy dowożące dzieci do szkoły w Warcie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 13.03.2020 11:38
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 18.03.2019, 23:02, zakończenie: 30.01.2021, 23:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MusialNieruchomosci

  792 [pokaż]

Lokalizacja

  • Proboszczowice (gmina Warta)

Informacje dodatkowe

  • geodezja.musial@gmail.com