Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Stoisko w PH Bartek - 59,52 m2

Oferta wygasła.

Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa jest największym w regionie zarządcą nieruchomości. Zarządza zasobem ponad 463 tysięcy m2 powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych oraz ponad 20 tysiącami m2 powierzchni uzytkowej lokali komercyjnych. W skład tych zasobów wchodzą największe pawilony handlowe w Sieradzu - pasaż przy Aleja Pokoju, Bartek, Sedal, Polo przy Łokietka 5 oraz tzw. "Inwar" przy Bohaterów Września 61. Od wielu lat lokale SSM służą sieradzkim przedsiębiorcom jako punkty prowadzenia i rozwiajania ich działalności, a Sieradzanom jako miejsce zakupów i korzystania z wielu usług. Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa to rzetelny i stabilny partner w prowadzeniu Twojego biznesu.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE OFERT NA NAJEM STOISKA

W PAWILONIE HANDLOWYM BARTEK - o łącznej pow. 59,52m2. 

na którą składają się: - powierzchnia podstawowa - 34,12m2

                                         - powierzchnia dodatkowa - 25,40 m2

Bliższe Informacje na temat wymogów, jakie winni spełniać oferenci oraz jakie powinna spełniać oferta będą udzielane w siedzibie SSM przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 5b w Pionie Zarządzania i Eksploatacji Nieruchomości w godzinach od 12:00 do 14:00

Termin składania ofert do 15 lipca 2020 r. – do godziny 15:00 na Sali Obsługi SSM przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 5B w Sieradzu

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferenta i do odstąpienia od przetargu bez podania przyczyny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 12.03.2019, 09:18, zakończenie: 16.07.2020, 07:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


SSM_Sieradz

  512 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)