Pracownik Biura Obsługi Klienta

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Jesteśmy producentem, importem i dystrybutorem artykułów BHP, odzieży jednorazowej, narzędzi rozbiorowych. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu firm produkcyjnych z branży spożywczej w Polsce oraz po za granicami kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Kuśnie 41D

Sieradz 98-200

Opis stanowiska

• Bieżąca współpraca z Klientami firmy, w zakresie poprawności przebiegu procesu realizacji zamówień (ERP),

• Przygotowywanie dokumentacji handlowej w tym faktur sprzedażowych,

• Przygotowywanie regularnych raportów, analiz i zestawień;

• Ścisła współpraca z działem logistyki i produkcji;

• Wsparcie Działu Handlowego w kontaktach z klientem;

• Współpraca z Opiekunem Klienta;

OFERUJEMY

• Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się, o ugruntowanej pozycji na rynku z jasną wizją rozwoju;
• Zapewniamy stabilne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Posiadamy płaską strukturę organizacyjną i mówimy sobie na „TY”
• Zapewniamy dobre wynagrodzenie zawsze na czas.
• Oferujemy Pakiet MultiSport i ubezpieczenie grupowe
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

• Praca od poniedziałku do piątku

Czego oczekujemy

• Wykształcenie min. Średnie;

• Dobra znajomość SM Office (Excel i Word);

• Umiejętności analitycznego myślenia oraz sporządzania analiza i raportów;

• Doświadczenie w obsłudze klienta;

• Komunikatywności i umiejętności nawiązywania dobrych relacji z klientem;

• Odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań;

• Zdecydowania, samodzielności oraz dynamizmu w działaniu;

• Uczciwości, lojalności i zaangażowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w tytule wpisując imię, nazwisko oraz stanowisko.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”

Jeśli chcesz, aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”

Rozpoczęcie: 11.03.2019, 09:08, zakończenie: 22.10.2021 16:24

GlobalFoodHygiene

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kuśnie (gmina Sieradz)