Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Półroczna kotka szuka domu

Oferta wygasła.

Witam. Z przykrością szukam nowego domu dla półrocznej kotki. Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona z książeczką. Korzysta z kuwety. Po każdej potrzebie trzeba po niej posprzatać gdyż jest to królowa i drugi raz sie nie załatwi dopóki sie jej nie posprząta. Jest bardzo posłuszna chociaż czasami lekko ugryzie. Pazurki ma obcinane regularnie. Szukam opiekuna któremu będę mógł zaufać że jej nie skrzywdzi. Oddam tylko w dobre rece. Razem z kotką dodaje kuwete ze żwirkiem oraz obcinaczki do pazurków.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 09.03.2019, 21:54, zakończenie: 23.03.2019, 21:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


piomax

  531 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Odbiór osobisty lub dowóz na terenie sieradza