Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneOkna i parapety). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

ROLETY ZEWNĘTRZNE POD WYMIAR

Oferta wygasła.Cena: 220 zł / m2

Rolety zewnętrzne na nowopowstającym osiedu w Sieradzu najprawdopodobniej tylko przez nas zamontowane zapewniają najlepszą izolację cieplną.

Roleta zewnętrzna, która ma być zamontowana na oknie i skrzynka ukryta w styropianie dotychczas powodowała, że przez skrzynkę nawojową tworzyły się mostki termiczne. TEN CZAS JUŻ MINĄŁ !!!

Obecnie jesteśmy w stanie zapewnić termoizolację skrzynki niewymuszając wielkiej przestrzeni - 1 cm. termoizolacji może zastąpić 20 cm. wełny mineralnej. SZOK !!!

Wykonawcy walczą z sytuacją "mostka termicznego" wklejając cięką warstwę stryropianu, czy styroduru na nadproże jednak to nie zastępuje naszej termoizolacji. Co niektóży kuszą się o wklejenie naszej termoizolacji i uważają, że jest wszystko ok - mogą być w błędzie- tylko my wklejamy termoizolację zanim zostanie wciągnięty pancerz do skrzynki, tylko my obklejamy z każdej strony taśmą ekranującą dzięki czemu zapewniamy brak dostępu czynników atmosferycznych takich jak np. wilgoć. Maty termoizolacyjne są przyklejone do skrzynek tak by w żadnym miejscu nie tworzyć "mostków termicznych"- nie tylko z tyłu skrzynki.

Na zdjęciach są nasze realizacje, zapewniamy fachowe doradztwo i pełen serwis- tylko u nasz wszystkie elementy do rolet zewnętrznych na miejscu.

Gwarancja na silniki (produkt POLSKI) to 5 lat- w przypadku awarji tylko my przyjeżdżamy i wymieniamy silnik na nowy w ramach gwarancji.

Jesteśmy producentami technik osłonowych od 20 lat oferujemy nie tylko rolety zewnętrzne, ale także żaluzje, markizy, moskitiery, bramy garażowe, automatykę. Nie boimy się wysokości- zamontujemy wszystko wszędzie w miarę możliwości.

Podana cena jest za 1m2 podstawowych kolorów. Przykładowo prowadnice w złotym dębie u nas są oklejane tak jak okna,a nie malowane w przeciwieństwie do konkurencji.

Zapraszamy

F.H.U. BŁYSK

Wołodyjowskiego 14

Sieradz

tel. 601 075 894

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 07.03.2019, 21:40, zakończenie: 13.10.2020, 20:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


blysk1996

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)