Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportSerwis i naprawa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Detailing polerowanie lakieru pranie tapicerki

Oferta wygasła.Perfect Car Kosmetyka Samochodowa. Wykonujemy usługi z dziedziny Detailingu czyli zaawansowanej i profesjonalnej kosmetyki samochodowej i nie tylko. Bez kompromisów, bez niedociągnięć, zadowolimy najbardziej wymagających klientów

W naszej firmie zajmujemy się zaawansowaną kosmetyką samochodową, skierowaną do zmotoryzowanych którzy cenią sobie najwyższy możliwy standard usług. Za cel stawiamy sobie przywrócenie Twojemu samochodowi piękna na jakie zasługuje oraz utrwalenie tego stanu jak najdłużej to możliwe.

Auto Detailing to coś więcej niż mycie i odkurzanie. To skrupulatnie zaplanowany proces czynności zmierzających do pełnego odświeżenia wyglądu samochodu, a następnie utrzymania go w doskonałym stanie przez cały okres użytkowania.

Detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe auta, pielęgnuje i konserwuje jego elementy, przedłuża żywotność i zwiększa wartość rynkową pojazdu.

Swoją ofertę kierujemy dla aut zarówno nowych jak i używanych, motocykli, samolotów, śmigłowców, łodzi itp :) Celem każdej z tych usług jest perfekcyjne oczyszczenie i optymalne zabezpieczenie wszystkich elementów nadwozia wraz z wnętrzem auta oraz wydobycie głębi koloru i nadzwyczajnego połysku lakieru.

Wystawiamy faktury VAT

Zapraszamy na nasz profil

www.facebook.com/kosmetykasamochodowasieradz

Perfect Car Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa Sieradz

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 04.02.2019, 12:04, zakończenie: 28.11.2022, 15:19

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Adammm

  509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)