Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Pozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kolekcja 800 butelek po piwie.

Cena: 500 zł / 1

Oferta dla osób zainteresowanych birofilistyką.

Sprzedam kolekcję około 800 butelek po piwie.Butelki pochodzą z różnych krajów - najwięcej z Polski - ale są też m.in. czeskie, niemieckie, słowackie, ukraińskie, litewskie, rosyjskie, włoskie, belgijskie, hiszpańskie, szwedzkie, angielskie, meksykańskie, z Palestyny oraz z krajów azjatyckich... Każda butelka ma inną etykietę.Wszystkie etykiety są czytelne, nie pościerane i nie wyblaknięte.

Jestem w stanie dowieźć kolekcję pod wskazany adres w obrębie województwa łódzkiego.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 12.11.2019 00:27
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 13.01.2019, 18:53, zakończenie: 12.10.2020, 21:21

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Arcadio13

  695 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)

Informacje dodatkowe

  • Sprzedam kolekcję około 800 butelek po piwie. Butelki pochodzą z różnych krajów - najwięcej z Polski - ale są też m.in. czeskie, niemieckie, słowackie, ukraińskie, litewskie, rosyjskie, włoskie, belgijskie, hiszpańskie, szwedzkie, angielskie, meksykańskie, oraz z krajów azjatyckich... Każda butelka ma inną etykietę. Wszystkie etykiety są czytelne, nie pościerane i nie wyblaknięte. Jestem w stanie dowieźć kolekcję pod wskazany adres w obrębie województwa łódzkiego.