Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

lokale handlowo-biurowe Sieradz Stara Rozlewnia

Oferta została wycofana przez użytkownika.Do wynajęcia lokale użytkowe położone w zmodernizowanym Pasażu Handlowym „Stara Rozlewnia” w Sieradzu przy ul. Sienkiewicza. Obiekt jest dwupoziomowy, na parterze wydzielonych będzie 5 lokali handlowych o powierzchni 68m2, 74m2, 85 m2, 125m2 oraz 510 m2. Powierzchnia I piętra wynosiła będzie łącznie 690 m2 i zostaną w niej wydzielone nowoczesne lokale biurowe.

Pasaż zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu wielkopowierzchniowego Leroy Merlin, Stacji Paliw oraz powstającego w 2019 r. sieciowego multipleksu kinowego, z którymi to obiektami posiada wspólną komunikację oraz układ parkingowy. Obiekt położony jest w największym w Sieradzu i regionie terenie handlowym o łącznej powierzchni 14.000m2 który to, mając na uwadze zainteresowanie potencjalnych sieci handlowo-usługowych docelowo zwiększy swój obszar do powierzchni ok. 18.000 m2. Aktualnie centrum jest w trakcie procesu komercjalizacji. Dalsza komercjalizacja terenu w roku 2019 obejmowała będzie min. ulokowanie sieciowej restauracji, budynku handlowego z operatorem spożywczym oraz nowoczesną powierzchnią biurową i inne.  Mając na uwadze potencjał wskazanej wyżej nieruchomości jest to w obecnym momencie najbardziej atrakcyjny teren w Sieradzu i regionie pod działalność handlową.

  • Przewidywana data oddania obiektu do użytkowania – IV kwartał 2019 r.
  • Z uwagi na prace projektowe w toku elewacja na wizualizacji w ofercie może ulec zmianie.
  • W przypadku zainteresowania ofertą Wynajmujący udostępni planowany podział lokali handlowych na parterze oraz lokali biurowych na I piętrze.

Kontakt:

Wojciech Wiśniewski

e-mail: prezes@agrojumal.com.pl

tel. 601 869 352

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 02.01.2019, 14:21, zakończenie: 10.03.2020 09:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Jumal

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)