Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaProdukcja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnimy dziewiarza

Oferta wygasła!

Firma odzieżowa CORNETTE zatrudni dziewiarza do obsługi maszyn dziewiarskich Lonati do produkcji skarpet.

Opis stanowiska:

  •   przygotowanie i obsługa maszyn dziewiarskich
  •   nadzorowanie procesów produkcyjnych 

Wymagania:

  •   gotowość i chęć do rozwijania umiejętności,
  •   sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  •   dobra organizacja pracy własnej,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko dziewiarz, prowadzonego przez Cornette underwear spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna. z siedzibą w Sieradzu przy ul. Wojska Polskiego 75. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

na adres: kadry@cornette.pl

lub

CORNETTE UNDERWEAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna

98-200 Sieradz, ul. Wojska Polskiego 75.

Administratorem Danych Osobowych jest  Cornette underwear spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna, 98-200 Sieradz, Wojska Polskiego 75.

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Niepodanie wszystkich lub niektórych danych w toku postępowania rekrutacyjnego, może oznaczać ograniczenie lub uniemożliwienie wyboru na stanowisko będące przedmiotem rekrutacji. 

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego. 

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 30.11.2018, 12:51, zakończenie: 08.11.2023, 13:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


cornetteprodukcja

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)