Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemFotografia, grafika i video). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

FILM I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Film i Fotografia ślubna. Bezpłatna sesja narzeczeńska lub teledysk w formie podziękowania dla rodziców. Bezpłatna obecność fotografa lub operatora przez dwie godziny w dniu poprawin. Napis LOVE lub bezpłatna ścianka fotograficzna. Zapraszamy do zakładki PROMOCJE na stronie podanej na zdjęciu. Na miesiące styczeń-maj włącznie oraz miesiące lipiec, listopad i grudzień napis LOVE wypożyczamy całkowicie bezpłatnie. NAJLEPSZEWESELE.COM.PL

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 27 dni
Rozpoczęcie: 21.11.2018, 21:09, zakończenie: 22.10.2020, 13:41

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


mateusz

  787 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)
  • Sieradz (cała gmina)
  • Sieradz (gmina Sieradz)