Specjalista ds. zamówień

Oferta wygasła!

Opis ogłoszenia

Arsen Sp. z o.o. Sp. k. to prężnie rozwijająca się od 1991 roku hurtownia i sieć regionalnych sklepów budowlano-remontowych. Obecnie jesteśmy jedną z największych hurtowni w kraju, a także jesteśmy głównym dystrybutorem wielu renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Obsługujemy zarówno Klientów detalicznych, jak i odbiorców hurtowych. Pasja, wiedza oraz zaangażowanie pozwala nam na profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy produkty najwyższej jakości na konkurencyjnych warunkach. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów. Naszą domeną jest kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku specjalisty ds. zamówień.

OBOWIĄZKI:

  • wprowadzanie faktur zakupu,
  • współpraca i negocjacje dostawcami,
  • składanie zamówień u dostawców,
  • kontrololowanie statusu zamówień,
  • kształtowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

KWALIFIKACJE:

  • zdolności analityczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi komputera na poziomie środowiska Windows i pakietu aplikacji biurowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • stałe podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

INFORMACJE DODATKOWE:

CV prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na adres praca@arsen.pl w temacie wiadomości wpisując:
"ZAMÓWIENIA/GRABOWIEC"

Nie rozpatrujemy CV dostarczonych do naszych sklepów w formie papierowej.

ARSEN

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Grabowiec (gmina Sieradz)