Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Do wynajęcia hala w Sieradzu

Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowo - usługowa wraz z częścią biurowo - socjalną o łącznej pow. 450 m 2 w przemysłowej części Sieradza.

Brak ograniczeń co do rodzaju prowadzonej działalności.

Do dyspozycji Najemcy:

- hala A o pow. 101,10 m 2, wysokość 8 m z nie zależnym dostępem do wody i prądu. Możliwe obciążenie posadzki 300 kg/m 2;

- hala B o pow. 178,64 m 2, wysokość 4,50 m z możliwością dowolnego nacisku na m 2 posadzki;

- hala C o pow. 76,36 m 2, wysokość 4,50 m z możliwością dowolnego nacisku na m 2 posadzki;

- przyległy, nie utwardzony teren obok budynku hali o pow. 470 m 2;

- dwa garaże typu blaszak o łącznej pow. 44,70 m 2.

Możliwość korzystania z dostępu do dużego poboru energii elektrycznej (400 kW).

W pomieszczeniach biurowych ogrzewanie podłogowe. Część socjalną stanowi WC z natryskami, dwa oddzielne pomieszczenia WC, szatnia, pomieszczenia socjalne.

Istnieje możliwość wynajęcia w tym samym kompleksie dodatkowej powierzchni lub alternatywnego dostosowania powierzchni najmu do potrzeb Najemcy.

ZADOWOLONY KLIENT JEST GWARANCJĄ SUKCESU NASZEGO ZESPOŁU. JESTEŚMY TU DLA CIEBIE :)Zapraszamy na prezentację

Doradca prowadzący ofertę:

Iga Weszczak - Olińska
kom. 502 66 60 60
tel. 43 827 50 50

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).
Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.NOTA PRAWA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 31.10.2018, 09:56, zakończenie: 29.07.2020, 15:03

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WGN_Nieruchomosci

  504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)