Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjeJęzyki obce). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Język japoński, lekcje, korepetycje

Oferta wygasła.

Witam!

Jestem absolwentką japonistyki i z chęcią udzielę lekcji bądź korepetycji z języka japońskiego na poziomie podstawowym.

Posiadam certyfikat biegłości językowej z języka japońskiego (JLPT) na poziomie N2. Przez około rok mieszkałam i pracowałam w Japonii. Mam również doświadczenie w prowadzeniu lekcji z języka japońskiego w szkole językowej oraz udzielaniu korepetycji studentom z niższych roczników.

Mogę udzielić lekcji zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Oferuję miłą, spokojną atmosferę i naukę japońskiego dopasowaną do umiejętności oraz tempa ucznia.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: j.japonskis@gmail.com

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 26.10.2018, 16:23, zakończenie: 19.12.2019, 20:41

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Kibi

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)