Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Warcka 4 Sieradz

Oferta wygasła.

Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
zaprasza do składania ofert

na najem lokalu użytkowego

położonego w budynku

przy ul. Warckiej 4 w Sieradzu.

Do wynajęcia lokal użytkowy, położony na parterze w bloku wielorodzinnym
z osobnym, bezpośrednim wejściem od ul. Warckiej. Lokal wyposażony jest w instalacje centralnego ogrzewania, elektryczna i wodno - kanalizacyjną.

Bliższych informacji można uzyskać w siedzibie SSM przy ul. Piłsudskiego 5B
w Pionie Zarządzania i Eksploatacji Nieruchomości od poniedziałku do piątku w godzinach od 8ºº do 14ºº lub pod nr telefonu 82-66-569.

Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa jest największym w regionie zarządcą nieruchomości. Zarządza zasobem ponad 463 tysięcy m2 powierzchni użytkowej lokali mieszkalnych oraz ponad 20 tysiącami m2 powierzchni uzytkowej lokali komercyjnych. W skład tych zasobów wchodzą największe pawilony handlowe w Sieradzu - pasaż przy Aleja Pokoju, Bartek, Sedal, Polo przy Łokietka 5 oraz tzw. "Inwar" przy Bohaterów Września 61. Od wielu lat lokale SSM służą sieradzkim przedsiębiorcom jako punkty prowadzenia i rozwiajania ich działalności, a Sieradzanom jako miejsce zakupów i korzystania z wielu usług. Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa to rzetelny i stabilny partner w prowadzeniu Twojego biznesu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 15.10.2018, 13:51, zakończenie: 15.03.2020, 12:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


SSM_Sieradz

  826 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)