Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Pozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Bańki 25l kanistry

Oferta wygasła.

Cena: 9 zł / Sztuka
WITAM Przedmiotem aukcji są KANISTRY RÓŻNEGO ZASTOSOWANIA POJEMNOŚĆ 25L OPIS: Kanistry są używane – wymyte, bardzo dobrze nadają się do przechowywania materiałów płynnych i sypkich Pojemniki po środkach czystości nie nadają się do przechowywania wody pitnej i środków spożywczych Kanistry posiadają wygodną rączkę do przenoszenia Kanistry są przystosowane do sztaplowania w kilku warstwach Wymiary: Wysokość: 44 cm Szerokość: 28,5 x 24,5 cm Średnica otworu: wewn 4,8 cm, zewn 5,4 cm MAX W PACZCE 12 SZTUK - WYSYŁKA KURIEREM!!! PREFEROWANY ODBIÓR OSOBISTY – SIERADZ-ZDUNSKA WOLA!!! ODPOWIEM NA KAŻDE ZAPYTANIE NIEZDECYDOWANYCH !!! ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO ZAKUPÓW!!! KONTAKT: E-MAIL: dominikh10@gmail.com TEL: 660-538-512

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 20.09.2018, 13:54, zakończenie: 25.05.2019, 20:00

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


dominikh

  660 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)