Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięMotoryzacja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Skup Aut Gotówka Dojazd

Oferta wygasła.Firma z wieloletnim doswiadczeniem na rynku od 2007r Zdecydowanie odkupi samochody osobowe oraz dostawcze od osób prywatnych oraz firm. Po wczesniejszym ustaleniu telefonicznym mozliwy dojazd na terenie całego powiatu. Ze wzglegu na stany pojazdów do kazdego klienta podchodzimy indywidualnie.Płacimy gotówka, sporzadzamy umowy k-s. Prosimy o kontakt telefoniczny te.l 785-904-593 lub pod adres e mail : mariuszbialczak13@gmail.com

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 17.09.2018, 19:12, zakończenie: 21.10.2020, 20:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Mariusz123

  785 [pokaż]

Lokalizacja

  • Burzenin (gmina Burzenin)