Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Uwielbiasz KAWĘ? To ta praca jest dla Ciebie

Oferta wygasła.

PRACA W PROFESJONALNEJ KAWIARNI I RODZINNEJ PALARNI KAWY

"Nie wymagamy zbyt wiele jedynie zaangażowania i chęci do pracy"

Kawiarnia "Your Time" to wyjątkowe miejsce, gdzie ludzie mogą choć na chwilę zatrzymać czas dla siebie..w związku z tym osoba obsługująca naszych klientów powinna nie stronić od uśmiechu i kontaktu z ludźmi:)

Oferujemy także dostęp do naszej szerokiej gamy wysokogatunkowych produktów, możliwość rozwoju nie tylko powiązanego z pracą w lokalu ale też przy wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych, eventach i degustacjach, pewne wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe za inwencje pomagające nam rozwijać pomysł tworzenia prestiżowej kawiarni świadczącej usługi na najwyższym poziomie.

Jako pracodawcy zapewniamy także instruktaż stanowiskowy, który pozwoli naszemu pracownikowi zostać początkującym baristą oraz pokonać pewne bariery w kontaktach międzyludzkich ściśle powiązanych z bezpośrednią sprzedażą. Po odbyciu takiego kursu i pozytywnie zdanym egzaminie, oferujemy także wydanie certyfikatu ukończenia podstawowego szkolenia baristycznego.

U NAS MASZ PERSPEKTYWY!!!

Podczas naszej współpracy i przy odpowiednim zaangażowaniu oferujemy także przyuczenie z zakresu sensoryki oraz rzemieślniczego palenia kawy co może dać początek realizacji indywidualnych przedsięwzięć.

Wszystkich chętnych prosimy o podsyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: yourtime_biuro@onet.pl (CV jest niezbędnę do przejśćia etapu weryfikacji wstępnej)

lub bezpośrednio w kawiarni w godzinach 11:00-18:00 i zapraszamy do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej i wspólnej zabawy przy kawie:)

Bariści i roasterzy Your Time

Ps. prześledź naszą działalność na najpopularniejszych serwisach społecznościowych..tam dowiesz się więcej o naszych osiągnięciach!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 01.09.2018, 14:19, zakończenie: 15.11.2019, 14:52

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


GEOTECH

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Adres lokalu: ul. Wojska Polskiego 5, 98-200 Sieradz