Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Telefony i KomputeryTelefony stacjonarne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

TELEFON YEALINK SIP-T21P VOIP IP BIUROWY

Cena: 160 zł / 1

Sprzedam 5 telefonów VOIP firmy Yealink.

Wyświetlacz LCD (132×64 piksele) sprawia, że obsługa interfejsu użytkownika jak i dostęp do informacji wizualnej jest łatwy i funkcjonalny. Podwójne porty sieciowe 10/100 Mbps z wbudowanym PoE są idealne do szerokiego zastosowania sieci. Telefon jest w stanie obsługiwać dwa konta VoIP. Może być zamontowany na ścianie.

Posiada takie funkcje telefonii IP jak: transfer połączeń, zawieszanie połączeń, wyciszanie połączeń, powtórne wybieranie numeru, 3-stronna konferencja, identyfikacja abonenta, połączenia oczekujące, lista połączeń, szybkie wybieranie, funkcja „nie przeszkadzać”, personalizowane dzwonki, odbiór/zakończenie połączenia przez zestaw nagłowny, tryb głośnomówiący full-duplex, poczta głosowa, regulacja głośności.

Przybliżone wymiary - 20 cm x 20 cm

Stan jak na zdjęciu. Mogę osobiście dostarczyć towar na terenie Sieradza. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny. Zapraszam również na moje pozostałe aukcje.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 17.09.2018 16:46
Wygasa za 4 dni
Rozpoczęcie: 28.08.2018, 15:52, zakończenie: 29.01.2021, 22:21

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


whatsername

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)