Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródNarzędziaPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprawny polski kombajn szewski. Ścierarka.

Cena: 1 400 zł / sztukę

Maszyna pochodzi ze starej fabryki obuwia. sprawna 100%. Jest całkowicie bezawaryjna i niezawodna (niezniszczalna). Dwa silniki . Zero jakichkolwiek luzów. Dwa koła otwierane. Bardzo mocny wyciąg (pochłaniacz pyłochłon). Maszyna jest bardzo stabilna i ciężka- żeliwna. Około 150kg. Oferuję pomoc przy załadunku. Odkurzacz można odkręcić tak jak widać na jednym ze zdjęć.
Jest całkowicie sprawna - można pracować od zaraz. Wałek roboczy napędzany za pomocą paska klinowego czyli maszyna jest bezpieczna.

Uwaga! Często nie mogę odebrać lub brak zasięgu - wyślij sms- oddzwonię.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 04.09.2019 06:12
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 07.08.2018, 09:47, zakończenie: 06.11.2021, 19:48

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


jakitenlogin

  504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Klonowa (gmina Klonowa)