Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjeJęzyki obce). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

JĘZYK ANGIELSKI KOREPETYCJE

Nauczyciel / lektor języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na korepetycje z języka angielskiego osoby w wieku szkolnym (szkoła podstawowa)Posiadam przygotowanie pedagogiczne i własne materiały dydaktyczne, a moi podopieczni znacznie poprawili swoje wyniki w nauce. Zajęcia odbywają się w Sieradzu, i Grabowcu. Zapewniam indywidualne podejście do każdego ucznia. Cena 35zł /60 min

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 782832284.

Liczba miejsc ograniczona!

Pozdrawiam i zapraszam do nauki :-)

Agnieszka Waluda

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 14.02.2020 15:10
Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 16.06.2018, 18:05, zakończenie: 27.03.2020, 12:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


humanature

  782 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)
  • Sieradz (cała gmina)
  • Sieradz (gmina Sieradz)