Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjeJęzyki obce). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

język angielski korepetycje

Nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem udzieli korepetycji z języka angielskiego uczniom ze szkoły podstawowej i osobom dorosłym. Czytanie, mówienie, pisanie, słuchanie, gramatyka. Mam przygotowanie pedagogiczne i własne materiały dydaktyczne, a moi podopieczni znacznie poprawili swoje wyniki w nauce. Zajęcia odbywają się w Sieradzu i Stawiszczu. Możliwość zajęć zdalnych, a także doskonalenia języka w grupach dwu i trzyosobowych. Koszt szkoła podstawowa 45 zł/60 minut,dorośli 55 zł/60minut.

Zaineteresowanych proszę o kontakt pod numerem 782832284.

Liczba miejsc ograniczona!

Agnieszka Waluda

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 01.09.2021 17:26
Wygasa za 5 dni
Rozpoczęcie: 16.06.2018, 18:05, zakończenie: 29.10.2021, 14:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


humanature

  782 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)
  • Sieradz (cała gmina)
  • Stawiszcze (gmina Sieradz)