Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Pozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

złom stalowy szyny

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

IV Publikacja ogłoszeń, punkt 8:
Publikacja ogłoszenia w dziale "Towary (sprzedaż)" wymaga podania w formularzu przez Wystawiającego konkretnej ceny oraz sprecyzowania czego dokładnie podana cena dotyczy. Serwis zastrzega sobie prawo do wycofywania ogłoszeń, w których podana w formularzu przez Wystawiającego cena budzi wątpliwości co do jej poprawności, jest nieaktualna lub też wyklucza się z ceną podaną w treści opisu oferty.

Prosimy wystawić ofertę ponownie z precyzyjnie określoną ceną.
Cena: 2 zł / 1

Czas na porzadki na podwórku. Na sprzedaż szyny kolejowe waskotorowe. Na wiate garaż lub inna konstrukcje. Długosci 3, 4, 6 metrów. Sprzedam tylko całość. Towar pochodzi z legalnego żródła.Pochodzi z czasów stanu wojenego. Wiecej info pod tel

Ostatnie zmiany: 17.05.2018 00:16
Rozpoczęcie: 16.05.2018, 23:28

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Gladi_87

Lokalizacja

  • Słomków Suchy (gmina Wróblew)