Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródKolekcjonerstwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Banknoty dla MŁODYCH

Cena: 750 zł / 1 szt

Posiadam 2 banknoty o nominale 500 złotych. Banknoty są w w idealnym stanie czyli tak zwanym (UNC ), które mogą być doskonałym, jedynym i niepowtarzalnym prezentem na okazję , którą uznasz za stosowną ( urodziny, chrzciny , I KOMUNIA lub wesele ) . Proszę zwrócić uwagę , że bankonoty są oznaczone serią AA czyli pierwszą jaka weszła do obiegu i zarazem najbardziej poszukiwaną. PROSZĘ RÓWNIEŻ ZWRÓCIĆ UWAGĘ , ŻE TO BANKNOTY O NUMERACH KOLEJNO PO SOBIE NASTĘPUJĄCYCH , A MOŻE TAKI PREZENT RODZICE LUB CHRZESTNI PRZEZNACZĄ DLA MŁODEJ PARY. ?????? UWAGA BANKNOTY SĄ OBIEGOWE, CZYLI MOŻNA NIMI WSZĘDZIE PŁACIĆ.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 14.12.2018 21:54
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 06.05.2018, 12:29, zakończenie: 04.09.2022, 07:05

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


tom_1

  886 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)