Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaMagazyn i logistyka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

OPERATOR ŁADOWARKI JEDNONACZYNIOWEJ (BŁASZKI)

Drog – Bruk Spółka Jawna w Błaszkach w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osoby na stanowisko:

OPERATOR ŁADOWARKI JEDNONACZYNIOWEJ

Główne zadania:

  1. Dbanie o stan techniczny powierzonego mienia tj.  ładowarki - prowadzenie stosownej dokumentacji związanej z obsługa wózka OC( sprawdzenie poziomu oleju w silniku, sprawdzenie płynu, wody w chłodnicy,  raz w tygodniu czyszczenie filtra powietrza )
  2. Obsługa ładowarki jednonaczyniowej
  3. Kontrola i utrzymanie w nienagannym stanie łyżki ładowarki poprzez częste jej wymiatanie
  4. Załadunek kruszyw do silosów
  5. Rozładunek transportów z kruszywem
  6. Utrzymanie porządku na magazynie kruszyw oraz w całym obszarze węzła betoniarskiego

Wymagania:

  1. Uprawnienia na ładowarki jednonaczyniowe zgodnie z obowiązującymi przepisami
  2. Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę
  2. Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  3. Pracę w systemie pracy zmianowej
  4. Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  5. Dofinansowanie posiłków
  6. Ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: rekrutacja@drogbruk.pl

Kontakt telefoniczny: 532546055

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Drog-Bruk

 532 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)