Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaKursy i szkolenia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Podstawy marketingu - kurs online z MEN

Centrum szkoleń MG-edu oferuje kurs online zaznajamiający z tematyką marketingu.

Omawiane w nim są podstawowe pojęcia marketingu, m.in. dotyczące prowadzenia analiz marketingowych, badań marketingowych, oraz głównych narzędzi marketingowych. Kurs odbywa się w całości zdalnie za pośrednictwem Internetu, dzięki czemu nauka dostępna jest w dogodnym dla Kursanta czasie i miejscu. Kurs zakończony testem, po zaliczeniu którego kursant otrzymuje certyfikat i zaświadczenie ukończenia kursu wysyłane pocztą tradycyjną.

Nie czekaj – już dziś zrób pierwszy krok w zmianie Twojej sytuacji na rynku pracy.

Zapraszamy

Plan kursu i szczegółowe informacje dostępne na stronie www.mg-edu.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 22.02.2019 10:54
Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 17.04.2018, 11:06, zakończenie: 15.07.2020, 08:38

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MG-edu

  663 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska