Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródWyposażeniePozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Klimatyzacja Mitsubishi HJ25 OKAZJA- 2099zl

Oferta wygasła.

Cena: 2 099 zł / 1

Stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją. Dotyczy jedynie osób prywatnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.

Podana cena NIE ZAWIERA kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.Klimatyzatory Mitsubishi z serii M to wysokiej jakości, funkcjonalne urządzenia, dedykowane do domów rodzinnych i niewielkich powierzchni biurowych. Posiadają podstawowe funkcje sterowania, atrakcyjny wygląd i bardzo dobry stosunek ceny do funkcjonalności.

Nowe kompaktowe, wysokowydajne jednostki wewnętrzne serii HJ zapewniają oszczędność energii i komfort we wszystkich pomieszczeniach. Urządzenia są kompaktowe pod względem szerokości, co znacznie ułatwia montaż w wąskich, ograniczonych przestrzeniach.

Modele chłodząco-grzejące.

Technologia Inverter
Przetwornica systemów klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric automatycznie dostosowuje się do zmieniających się ilości ciepła pochodzących z pomieszczenia. Optymalne sterowanie sprężarki zapewnia nie tylko komfort, utrzymując temperaturę w trybie ogrzewania i chłodzenia powietrza, ale również oszczędność energii. Mitsubishi Electric łączy wydajność, komfort i oszczędność użytkowania.

Klimatyzacja MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-HJ to funkcjonalność i ekonomia w jednym. Marka Mitsubishi, dzięki wieloletniemu doświadczeniu (pierwszy klimatyzator wyprodukowano w 1954 roku) jest w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym gustom, zarówno w sensie wizualnym, jak i jakościowym. Nawet modele z klasy ECONOMY, a więc najtańsze, charakteryzują się wysoką jakością i często przewyższają modele "wyższej klasy" u konkurencji.

Charakterystyka serii:


Filtr katechinowy - katechina jest ekstraktem botanicznym zawartym w zielonej herbacie, posiadającym cechy przeciwutleniacza jak i właściwości przeciwwirusowe. Poza tymi zaletami, katechina charakteryzuje się również doskonałymi właściwościami usuwania nieprzyjemnych zapachów. Klimatyzacja Mitsubishi Electric wykorzystuje ten związek organiczny w filtrach stosowanych w klimatyzatorach. Katechinowy filtr powietrza wykorzystuje zalety tego związku nie tylko do polepszania jakości powietrza ale również do zapobiegania rozwojowi bakterii i wirusów w klimatyzowanym pomieszczeniu. Prosty demontaż ułatwia czyszczenie i konserwację, regularne mycie filtra pozwoli zachować zdolność odwaniania na ponad 10 lat.

Zaawansowane sterowanie inwerterowe – efektywna praca bez przerw.
Zastosowanie najnowszych technologii inwerterowych Mitsubishi Electric umożliwia automatyczną regulację obciążenia urządzeń zgodnie z zapotrzebowaniem. Pozwala to ograniczyć nadmierne zużycie energii elektrycznej, a jednostki są zaliczane do klasy energetycznej A.

Cicha praca
Cisza i relaks w zasięgu. Hałas pracy nie przekracza 22dB. Praca jest tak cicha, że aż trudno się zorientować czy klimatyzator jest załączony.

Szeroki zakres pracy
Wydajny rozruch jednostek pozwala na szybkie wyeliminowane różnicy między temperaturą ustawioną a rzeczywiście panującą w pomieszczeniu. Zarówno w przypadku chłodzenia w najcieplejsze dni lata jak i grzania w mroźne zimowe noce, po osiągnięciu żądanej temperatury jest ona utrzymywana, zapewniając niezmienny komfort w pomieszczeniu.

Elegancka konstrukcja z płaskim panelem przednim
Atrakcyjna konstrukcja płaskiego panelu zastosowana z przodu jednostki wewnętrznej. Prosty wygląd komponuje się z estetyką pomieszczenia. Jednostki wewnętrzne i zewnętrzne są kompaktowe pod względem szerokości, co znacznie ułatwia montaż w wąskich, ograniczonych przestrzeniach.

Właściwości:

 • automatyczny restart - funkcja szczególnie użyteczna w czasie przerwy w dostawie prądu, gdyż po przywróceniu zasilania, jednostka automatycznie powróci do pracy
 • automatyczna prędkość wentylatora - tryb obrotów wentylatora automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora jednostki wewnętrznej do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu
 • żaluzje poziome - żaluzje przy wylocie powietrza wachlują w górę i w dół, równomiernie rozprowadzając powietrze po całym pomieszczeniu
 • obudowa dostępna w kolorze białym.


Podstawowe funkcje klimatyzatora MITSUBISHI ELECTRIC HJ:

 • inwerter
 • funkcja chłodzenia
 • funkcja grzania
 • filtr katechinowy
 • funkcja oszczędnego chłodzenia
 • automatyczne żaluzje
 • poziome wachlowanie żaluzji
 • automatyczna prędkość wentylatora
 • automatyczny restart
 • programator
 • czysta biel obudowy jednostki wewnętrznej
 • sygnalizacja błędu
 • autodiagnostyka
 • wentylator z silnikiem prądu stałego


Gwarancja: 5 lata

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 29.03.2018, 19:26, zakończenie: 23.06.2018, 21:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Norek147

  785 [pokaż]

Lokalizacja

 • cała Polska

Informacje dodatkowe

 • www.klimasieradz.pl