Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródWyposażenieOgrzewanie i opał). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

POMPA CIEPŁA PANASONIC 9KW od 3tys zl DOTACJA

Oferta wygasła.Cena: 3 000 zł / 1

Podana cena pompy po dofinansowaniu 90% z programu "CZYSTE POWIETRZE"

Wielość dofinansowania uzależniona jest od dochodu. Tabela intensywności dofinansowania znajduje sie na ostatnim zdjeciu.

CZYM JEST POMPA CIEPŁA ?

Pompa ciepła A/W (powietrze/woda) jest wysokosprawnym źródłem ciepła wykorzystującym energię zawartą w powietrzu atmosferycznym do ogrzewania pomieszczeń (CO) oraz ciepłej wody użytkowej (CWU). Stanowi ekonomiczną i ekologiczną alternatywę dla kotłów węglowych, gazowych, olejowych czy piecyków elektrycznych.

Nowe pompy Aquarea generacji T-CAP

Piękno i wygoda w codziennym życiu. Nowe pompy Aquarea generacji T-CAP z jednostkami o mocy od 9 kW do 16 kW. Jednostki o małej wydajności zaprojektowane specjalnie dla domów energooszczędnych. Charakteryzują się doskonałym współczynnikiem COP równym 5 (dla mocy 3 kW).

Oferowane przez firmę Panasonic pompy ciepła serii Aquarea T-CAP zapewniają dużą oszczędność energii dzięki swojej wysokiej wydajności, nawet przy temperaturze -28 °C. Pompy ciepła serii Aquarea zostały zaprojektowane i wyprodukowane w całości przez firmę Panasonic.

Pompy ciepła Aquarea zapewniają idealną temperaturę i produkują ciepłą wodę w prosty, tani i ekologiczny sposób poprzez wykorzystanie ciepła z otoczenia (zamiast jego wytwarzania). Układy Panasonic znalazły się w Niebieskim Przewodniku Międzynarodowej Agencji Energetycznej (IEA), której celem jest zmniejszenie do 2050 r. emisji CO2 odnotowanej w roku 2005 o połowę. Pompa ciepła Aquarea wchodzi w skład systemów ogrzewania nowej generacji, wykorzystujących darmowe i odnawialne źródło energii, jakim jest powietrze, do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń w budynku oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej.

  • Rozwiązanie T-CAP idealne do zastosowania w chłodnym klimacie, utrzymujące wydajność znamionową przy temperaturze do -15 °C.
  • Łatwe sterowanie przez smartfon (za pośrednictwem opcjonalnego interfejsu).
  • Szeroki wybór wydajnych zbiorników CWU (opcja).

Nowa pompa Aquarea typu powietrze-woda zapewnia najlepszy współczynnik sprawności sezonowej. Jako „zielony” system ogrzewania i klimatyzacji, Aquarea bezsprzecznie plasuje się w czołówce innowacji w dziedzinie energii.

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PARTNEREM SERWISOWYM POMP CIEPŁA PANASONIC

WAŻNE: stawka VAT 8% obowiązuje TYLKO przy zakupie urządzenia wraz z instalacją w budynkach i lokalach mieszkalnych, spełniających warunki art. 41 Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług

Podana cena NIE ZAWIERA kosztów montażu. Koszty montażu ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 25.03.2018, 12:35, zakończenie: 07.06.2020, 17:42

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Norek147

  785 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska

Informacje dodatkowe

  • e-mail: norbert.tokarek@gmail.com www.klimasieradz.pl