Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracySzukam pracyDowolna). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Poszukuję pracy w księgowości

Oferta wygasła.Poszukuję pracy w księgowości. Ukończyłam Politechnikę Łódzką - studia licencjackie na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją Finanse i Rachunkowość; - Studium Handlowe - Technik Handlowiec; - kurs „Księgowość z obsługą programów komputerowych". Posiadam doświadczenie w pracy na stanowisku pracownik działu księgowości. Do moich obowiązków należało: - prowadzenie KPiR, - wprowadzanie faktur zakupu do programu magazynowo-handlowego i księgowego - wprowadzanie wyciągów bankowych do programu handlowego i księgowego, - wystawianie not korygujących oraz korekty faktur, - wystawianie faktur sprzedaży, - kontrola nad rozrachunkami z dostawcami i odbiorcami, - wykonywanie przelewów bankowych, - przygotowywanie umów o pracę, - prowadzenie kart pracy pracowników, - prowadzenie akt osobowych pracowników. Pracowałam na programie TaxPro, Rewizor Gt, Subiekt Gt, MicroGratyfikant Gt, Symfonia Handel. Jestem osobą, która szybko się uczy i chce podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.  Posiadam prawo jazdy kat. B. Z chęcią podejmę również dodatkową pracę zdalną przy wprowadzaniu dokumentów lub w innym umówionym zakresie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 18.03.2018, 21:38, zakończenie: 16.11.2021, 22:15

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Siera0987

  506 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)