księgowy / księgowa

AGROSAD Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko: księgowy / księgowa

Zakres obowiązków

  • Dokonywanie czynności z zakresu realizowania zadań odnoszących się do prowadzenia pełnej księgowości w firmie produkcyjnej
  • Sprawowanie kontroli formalno – prawnej, merytorycznej i rachunkowej nad dowodami księgowymi
  • Kontrola nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych oraz należyte ich przechowywanie i zabezpieczanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku księgowego minimum 3 lata
  • Znajomość programu Comarch ERP XL lub Optima
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, VAT, CIT
  • Zdolności analityczne, zaangażowanie, inicjatywa, dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00

Oferty prosimy przesyłać na: r.wrobel@agrosad.pl

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

agrosad

Lokalizacja

  • Równa (gmina Błaszki)