Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

lokal handlowy w centrum 140 m2 Pasaż Sieradzki

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 140 m2 znajdujący się w pasażu handlowym w centrum Sieradza - Pasaż Sieradzki ul. Grunwaldzka 1 D Sieradz. 

Cena: 40,00 zł +VAT / m2. plus koszty eksploatacyjne

Opis:

Lokal użytkowy położony jest w pasażu handlowym w centrum Sieradza przy ulicy Grunwaldzkiej 1D. Na obszarze, na którym zlokalizowane są lokale, na łącznej powierzchni handlowej około 20.000 m2 znajdują się takie obiekty jak Galeria Sieradzka, Pasaż Grunwaldzki oraz Dom Handlowy "Bartek", co daje jemu pozycję najważniejszej strefy handlowej w Sieradzu i okolicach. Dodatkowym atutem lokalizacji jest umiejscowienie między osiedlami mieszkaniowymi, co czyni tereny idealnymi na prowadzenie działalności handlowej. Lokale położone są na parterze budynku. Budynek wyposażony jest we wszystkie media, w tym klimatyzację i wentylację. Do lokalu przynależy naziemny parking.  Budynek posiada nowoczesną elewację.

Posiadamy również lokal 98 m2 i 550m2 w Centrum Buznesu Rondo (dawna Galeria Rondo) Sieradz ulica Jana Pawła II

Kontakt:

tel. 601 869 352

email: lider50@onet.pl

tele. 503 878 201

email: nieruchomosci@agrojumal.com.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 12.03.2018, 14:01, zakończenie: 10.03.2020 08:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Jumal

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)