Sprzedawca - Kasjer, Sieradz - Abra S.A.

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.
Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

SPRZEDAWCA - KASJER
Miejsce pracy: Sieradz

Jeżeli:

• Chcesz nauczyć się profesjonalnej sprzedaży lub pochwalić się swoim cennym doświadczeniem w tym zakresie
• Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz
• Lubisz skręcać meble i z łatwością czytasz instrukcje
• Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
• Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży
• Używasz komputera w życiu codziennym

A jeśli do tego jeszcze:
• Wyzwania motywują Cię do działania
vSwoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi
• Dobrze pracuje Ci się w zespole

Dołącz do nas.

Twoje zadania:
• Dbaj o wygląd ekspozycji w sklepie - skręcaj meble i ustawiaj je
• Doradzaj i pomagaj Klientowi w wyborze asortymentu
• Sprzedawaj produkty – od wielkości sprzedaży zależy Twoja premia
• Buduj przyjazne relacje z Klientem
• Przyjmuj dostawy i wydawaj Klientom zamówiony asortyment

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
• Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce (po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)
• Szkolenia i rozwój

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Prześlij aplikację za pośrednictwem strony:

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=50d61052b7534f14ba1556779af734bd

Aplikacje wysłane w inny sposób nie trafią do nas i nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).
Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ABRA S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

abrameble

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)