Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

lokale handlowo-biurowe Centrum Biznesu Rondo

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Do wynajęcia lokale handlowo - biurowe o powierzchni od 30 do 1.000 m2 znajdujące się w Centrum Biznesu Rondo położonym przy ul. Jana Pawła II 3 w Sieradzu.

Wynajem w cenie już od 20 zł + VAT/m2, plus opłaty eksploatacyjne.

Gwarantujemy korzystne oraz stabilne warunki najmu.

Opis:

Do wynajęcia lokale handlowo - biurowe o powierzchni od 150 do 1.000 metrów kwadratowych na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy oraz na I piętrze o powierzchni od 30 m2. Możliwość dostosowania powierzchni najmu do potrzeb najemcy. Centrum Biznesu Rondo to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w Sieradzu. Obiekt ma powierzchnie ponad 5.700 metrów kwadratowych. Składa się z trzech kondygnacji i położony jest w centrum miasta, przy skrzyżowaniu trzech dróg krajowych: DK-12, DK14 i DK-83, oraz przy nowo powstałej inwestycji przy rondzie Leroy Merlin oraz inwestycji jej towarzyszących. Dziennie w pobliżu Centrum przejeżdża ponad kilkanaście tysięcy samochodów. W obiekcie znajduje się kręgielnia, bank, restauracja, salon komputerowy, siłownia z fitness, apteka, centrum dietetyczne, dyskont ACTION oraz wiele innych lokali biurowo – handlowych. Obiekt posiada 100 miejsc parkingowych.

Obecnie trwa modernizacja elewacji w związku z czym Centrum Biznesu Rondo zyska unikalny charakter biznesowy, jak i będzie wyróżniał się na tle innych budynków handlowo-usługowych w Sieradzu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 10.01.2018, 10:10, zakończenie: 10.03.2020 08:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Jumal

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)