Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaZwierzętaPsy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Amstaff, American Staffordshire terrier FCI

Oferta wygasła.

Cena: 2 500 zł / sztukę

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 22.09.2017r w naszej hodowli FROM REBEL FLAG FCI na świat przyszły mocne, pięknie umaszczone szczenięta z wyjątkowego skojarzenia z doskonałym, wyjątkowym rodowodem.

Nasze maluchy otaczamy niezwykłą troską aby zapewnić im jak najlepszy rozwój oraz start w dorosłe życie. Nasze szczenięta są doskonale socjalizowane, poddawane wczesnej stymulacji neurologicznej szczeniąt która ma duży, bardzo pozytywny wpływ na ich rozwój. Dorastają w kontakcie z innymi psami, kotem. 
Psy z naszej hodowli mieszkają w wielu rodzinach z małymi i starszymi dziećmi jak również są kompanami i terapeutami dzieci niepełnosprawnych. 

Mamy 4 pieski i 4 suczki.

Dla koneserów i miłośników rasy!

Tata to niezwykle utytułowany 

INT. MULTI CH Gang Staff BRAVEHEART

Mama to piękna, sprowadzona z Rosji 

Human Sight GOLD HIGHEST ORDER

Link do albumu szczeniąt:
www.facebook.com/media/set/?set=a.1433174896730359.1073741871.100001135868069&type=1&l=416b876d31

To powtórka udanego już skojarzenia, szczenięta w poprzedniego miotu tej pary wyrosły pięknie i już zaczynają odnosić sukcesy na wystawach oraz w szkoleniu. 

Maluchy będą do odbioru na początku grudnia.

Miot ATAXIA CLEAR!

Wszystkie szczenięta z naszej hodowli do nowych domów pojadą odrobaczone i zaszczepione odpowiednio do wieku. Będą posiadały chip,książeczkę zdrowia, wyprawkę oraz metrykę uprawniającą do wyrobienia rodowodu w Związku Kynologicznym w Polsce jedynej organizacji należącej do FCI

Cena podana w ogłoszeniu jest średnią ceną za szczeniaka i uzależniona jest od predyspozycji wystawowych malucha może być niższa lub wyższa. 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu! 

Ostatnie zmiany: 15.12.2017 16:45
Rozpoczęcie: 22.11.2017, 14:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

rebelflag

  664 422 772

Lokalizacja

  • Złoczew (gmina Złoczew)

Informacje dodatkowe

  • Zastrzegam sobie prawo odmowy sprzedaży szczeniaka jeżeli uznam że nabywca nie jest odpowiednią osobą

Lista kategorii