Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemRozrywka, kultura i sztuka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

DJ Event

DJ z wielowątkowymi umiejętnościami prezenterskimi.

Poprowadzę muzycznie :

- imprezy w lokalach i klubach,

- eventy,

- imprezy firmowe, integracyjne, okolicznościowe,

- bankiety, studniówki, sylwestry,

- specjalne imprezy tematyczne itp.

Obsługa konferansjerska za konsolety.

Posiadam doświadczenie nabyte przy różych projektach przez współpracę z wieloma agencjami. Zawodowo związany z konsoletą od połowy lat 80-tych. Gatunki muzyczne: dance, retro dance, euro dance, dance pop, eurobeat, hause, electro, funky, techno, trance, swing, jazz, rock oraz "oldies but goldies" i oczywiście muzyka polska. Poprowadzę imprezy tematyczne: np. "Vild West", "Prohibition Story", "Lata 20 lata 30", "Bal przebierańców" itp.

Atrakcyjna realizacja zlecenia oparta na różnych formach technicznych w odpowiednio dobranej  formule,   z profesjonalnym systemem nagłośnieniowo-oświetleniowym.

Muzyka legalna na każdą imprezę, wydarzenie prezentowana w odpowiednio dobrany sposób do sytuacji na parkiecie, non-stop bez przerw i odpoczynków w specjalnie przygotowanych blokach - setach. Opłacone prawo do publicznego odtwarzania.

Zapewniam nowoczesny styl, jedyny niepowtarzalny klimat dla każdej grupy wiekowej.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 16.02.2020 16:16
Wygasa za 15 dni
Rozpoczęcie: 05.11.2017, 09:10, zakończenie: 05.03.2020, 12:56

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


DeeJeyEvent

  508 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • e-mail: djevent.eu@gmail.com