Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemRozrywka, kultura i sztuka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

DJ Event

Oferta wygasła.Cena: 150 zł / cykl
do negocjacji

DJ, DeeJay, Prezenter muzyczny.

Poprowadzę muzycznie :

- imprezy w lokalach i klubach,

- eventy,

- imprezy firmowe, integracyjne, okolicznościowe,

- bankiety, studniówki, sylwestry,

- specjalne imprezy tematyczne itp.

Posiadam doświadczenie nabyte przy różnych projektach przez współpracę z wieloma agencjami. Zawodowo związany z konsoletą DJ-a w gatunkach muzycznych: dance, retro dance, euro dance, dance pop, eurobeat, hause, electro, funky, techno, trance, swing, jazz, rock oraz "oldies but goldies" i muzyka polska. Poprowadzę specjalne imprezy tematyczne: np. "Vild West", "Prohibition Story",  "Lata 20 lata 30", "Bal przebierańców" itp.

Atrakcyjna realizacja zlecenia oparta na różnych formach technicznych w odpowiednio dobranej  formule. Do realizacji projektu stosuje profesjonalny systemem nagłośnieniowo-oświetleniowy.

Muzyka legalna na każdą imprezę, wydarzenie prezentowana w odpowiednio dobrany sposób do sytuacji na parkiecie, non-stop bez przerw i odpoczynków w specjalnie przygotowanych blokach - setach. Opłacone prawo do publicznego odtwarzania.

Nowoczesny styl pracy, jedyny niepowtarzalny klimat dla każdej grupy wiekowej. Sposób, rodzaj, oraz wielkość równoważnika za wykonanie usługi ustalany jest indywidualnie do każdego zlecenia. Zakres usług dopasowujemy do oczekiwań wynikających z potrzeb wybranego rodzaju imprezy. Na życzenie realizuje dedykowaną listę piosenek z których przygotowuje odpowiedni blok muzyczny.

Kompromis w tym czego oczekujesz podczas imprezy oraz zachowanie wymagań związanych z obecną sytuacją w naszym otoczeniu to główne kryterium w dopasowaniu wszystkich szczegółów dla stworzenia jak najlepszej atmosfery ogólnej i klimatu muzycznego do zabawy.

Poniżej linki do materiału muzycznego:

POLSKIE: hearthis.at/djevent/polskie-party-vol8
                 hearthis.at/djevent/polskie-agro-dance-vol.1

ZAGRANICZNE: hearthis.at/djevent/retro-disco-mix-vol4
                          hearthis.at/djevent/old-skool-dance-vol1

SESSION DANCE OF CLUB: hearthis.at/djevent/new-year-2023vol1

Zapraszam w celu ustalenia szczegółów, wymagań, odpowiedzi na pytania lub w ramach kontaku, informacji związanych z Państwa planowaną imprezą.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 05.11.2017, 09:10, zakończenie: 16.09.2023, 16:31

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


DeeJeyEvent

  505 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • e-mail: djevent.eu@gmail.com www.djevent.eu www.facebook.com/djevent.eu