Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemReklama, marketing i Public Relations). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nadruki na odzieży

NADRUKI NA KOSZULKACH (TERMOTRANSFER,SUBLIMACJA,HAFT KOMPUTEROWY)Reklama.Oklejanie samochodów itp.

Oferujemy pełno kolorowe nadruki na odzieży i materiałach tekstylnych.

Wykonujemy niewielkie serie i pojedyncze egzemplarze w bardzo krótkim czasie.

Wykonujemy także nadruki na koszulki piłkarskie,wycinanie z folii na ploterze .

Projektujemy Reklamy wraz z realizacją.Reklamy bilbordowe ,Gadżety ,Oklejanie samochodów od małego do Tira.

Oferujemy usługi haftu komputerowego już od jednej sztuki.

Realizujemy pomysły na gadżety reklamowe.Prowadzimy sprzedaż czapek na zamówienie wraz z możliwością uszycia wymyślonych projektów, dla firm ,instytucji ,klubów sportowych jak i własnych projektów.

Realizujemy przeszycia odzieży oraz przeróbki krawieckie.

Znalazłeś/aś unikalną ilustrację-przynieś plik,a my przeniesiemy ją na koszulkę!!!!

Sieradz.Ul.WODNA 7

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 18.12.2019 19:59
Wygasa za 27 dni
Rozpoczęcie: 10.08.2017, 09:18, zakończenie: 14.10.2021, 20:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Mormonia

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • NADRUKI NA KOSZULKACH itp. Oferujemy pełno kolorowe nadruki na odzieży i materiałach tekstylnych. Wykonujemy niewielkie serie i pojedyncze egzemplarze w bardzo krótkim czasie. Wykonujemy także nadruki na koszulki piłkarskie,wycinanie z folii na ploterze . Projektujemy Reklamy wraz z realizacją.Reklamy bilbordowe ,Gadżety ,Oklejanie samochodów od małego do Tira. Oferujemy usługi haftu komputerowego już od jednej sztuki. Realizujemy pomysły na gadżety reklamowe.Prowadzimy sprzedaż czapek na zamówienie wraz z możliwością uszycia wymyślonych projektów, dla firm ,instytucji ,klubów sportowych jak i własnych projektów. Realizujemy przeszycia odzieży oraz przeróbki krawieckie. Znalazłeś/aś unikalną ilustrację-przynieś plik,a my przeniesiemy ją na koszulkę!!!! Sieradz.Ul.WODNA 7