Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

dom w gm. Warta - 5 km do zbiornika Jeziorsko

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 125 000 zł / 1

Największe Biuro Nieruchomości w mieście oraz największe doświadczenie w pośrednictwie i wycenie. Posiadamy najniższe prowizje w województwie łódzkim oraz oferujemy Państwu bezpłatną pomoc w uzyskaniu najtańszych oraz najlepszych kredytów hipotecznych. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie transakcji, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo. Każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, a Jego potrzeby i wymagania są dla nas NAJWAŻNIEJSZE!

Biuro nieruchomości Krawczyk – ZAPRASZAMY!

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA!


Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym położony w gminie Warta.

Miejscowość oddalona o 13,2 km od centrum Warty.


Ciekawa i atrakcyjna lokalizacja dla osób, którzy poszukują nieruchomości w celu rekreacyjnym. Obok nieruchomości znajduje się zbiornik Jeziorsko (5,1 km) oraz szybki dostęp do miejscowości Ostrów Warcki gdzie znajduje się przystań jachtowa, plaża oraz tereny rekreacyjne.


Dom o powierzchni 75 m2 wybudowany w latach 60 - tych metodą tradycyjną z pustaków cementowych. Nieruchomość została ocieplona styropianem o grubości 10 cm, stropy drewniane, a dach pokryty eternitem.

W skład nieruchomości dodatkowo wchodzi budynek gospodarczy oraz garaż.

Dom posiada dwa pokoje, łazienkę, przedpokój oraz kuchnię. Cały środek nieruchomości wykończony w dobrym standardzie, lekko do odświeżenia. Na podłodze znajdują się panele i terakota, a na ścianach tapety, tynk ozdobny oraz glazura.

MEDIA: instalacja elektryczna, wodociągowa, szambo oraz ogrzewanie piecowe - w dwóch pomieszczeniach tj. łazienka oraz przedpokój znajduje się ogrzewanie podłogowe.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi utwardzonej oraz jest całkowicie ogrodzona. Powierzchnia 1524 m2, działka częściowo zagospodarowana nasadzeniami.

CENA 125 000 zł - w cenie może zostać uwzględnione wyposażenie.

OPIEKUN OFERTY: Paulina Wrzesińska
tel. 531 616 529
email: paulina@sieradz-nieruchomosci.pl


Biuro Nieruchomości Krawczyk
ul. Kościuszki 6, Sieradz
43 822 35 18
www.sieradz-nieruchomosci.pl

Pośrednik odpowiedzialny:Bogumił Krawczyk, nr licencji: 20112Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja o której mowa w art.71 KC.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 28.07.2017, 16:03, zakończenie: 21.01.2020 12:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


KRAWCZYK

  531 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wola Miłkowska (gmina Warta)