Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wyważanie wały rotory koła pasowe mulczerów

Posiadamy najnowszą obecnie dostepną na rynku, wyważarkę dynamiczną do wałów napędowych jedno, dwu i trzyelementowych. Dzięki tej wyważarce jesteśmy w stanie precyzyjnie wyważyć wały o długości od 0,3m do 4,7m, masie od 2,5kg do 250kg przy liczbie płaszczyzn korekcji dwie trzy lub cztery.

Precyzyjne wyważenie wału likwiduje wszystkie niebezpieczne drgania, które występują podczas jego pracy, z co za tym idzie unikniemy również szybkiego uszkodzenia łożysk, podpór jak i samego wału w naszej maszynie.
Polega to na wyważeniu wału jak i wszystkich elementów na nim osadzonych. Wyważyć należy nie tylko statycznie, w celu usunięcia mimośrodowości, ale także dynamicznie w celu zlikwidowania momentu działającego w płaszczyźnie osi wału pochodzącego od pary sił odśrodkowych. Odpowiednie wyważenie jest niezbędne ponieważ przedłuży żywotność łożysk oraz zapewni o wiele dłuższą pracę naszej maszyny czy innego urządzenia bez konieczności częstej wymiany łożysk oraz naprawy czopów osadzeniowych.

Wyważamy bębny i wały przenośników taśmowych i kubełkowych, wszystkich typów i rodzajów, co znacznie wydłuża czas pracy zestawów łożyskowych.Możemy również wyważyć ślimaki do podajników, co znacznie zwiększa to żywotność tych urządzeń oraz przyczynia się do cichszej i wydajniejszej ich pracy.

Wirniki i bębny hamowni (rolki) to elementy, które pracują przy bardzo wysokich obrotach oraz pod wysokimi obciążeniami. Ich wyważenie jest elementem niezbędnym i koniecznym w celu utrzymania prawidłowego ich funkcjonowania jak i prawidłowej pracy oraz rzetelnego pomiaru.

Wyważamy wszelkiego typu wały maszyn rolniczych, wszystkie elementy obrotowe występujące w maszynach do upraw rolnych, co zapewnia im lepszą pracę jednocześnie przedłużając żywotność i bezawaryjną pracę.

Ponad to jesteśmy w stanie wyważyć wszystkie elementy obrotowe rozrzutników, kombajnów zbożowych (młockarni) jak i kombajnów specjalnego przeznaczenia.

Wyważamy wirniki o masie od 0,5kg do 200kg z poziomym położeniem osi wyważanego wirnika. Wyważanie wirnika oznacza polepszenie rozkładu mas na wirniku tak, aby siły działające na wirnik nie przekroczyły dopuszczalnych granic. Wirnik jest wyważony gdy jedna z jego głównych centralnych osi bezwładności pokrywa sę z osią obrotu. Wirnik sztywny w zasadzie wystarczy wyważyć w jednej ewentualnie dwóch płaszczyznach. Natomiast wirniki giętkie należy wyważać w 3 lub 4 płaszczyznach i to w zakresie każdej jego prędkości obrotowej aż do prędkości maksymalnej danego wirnika, ponieważ stan niewyważenia zmienia się wraz z prędkością obrotową wirnika, a wirnik przyjmuje różne formy ugięcia przy różnych prędkościach.

Wyważanie kół pasowych jest bardzo ważną i niezbędną rzeczą. Statyczne wyważanie kół pasowych stosuje sie dla prędkości liniowych pasów  do wartości 25 metrów na sekundę. Polega na zbliżeniu środków ciężkości mas wirujących do geometrycznej osi obrotu. Powyżej prędkości 25 metrów na sekundę stosuje się wyważanie dynamiczne polegające na ułożeniu mas wirujących tak aby ich główna oś bezwładności pokrywała się z geometryczną osią obrotu.

WYWAŻANIE WIRNIKÓW POMP WODNYCH (małe i duże, plastikowe i stalowe)

WYWAŻANIE ŚRUB NAPĘDOWYCH ŁODZI MOTOROWYCH

WYWAŻANIE WAŁÓW KOSIAREK BIJAKOWYCH, ROTORÓW, MULCZERÓW

ORAZ INNE WAŁY RÓŻNEGO ZASTOSOWANIA W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB KLIENTA

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 30.05.2019 08:01
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 14.07.2017, 15:10, zakończenie: 18.03.2021, 13:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


alltuning_pl

  600 [pokaż]

Lokalizacja

  • Stawiszcze (gmina Sieradz)