Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaGlazurnictwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Uslugi Glazurnicze

Jeśli poszukujesz doświadczonego i profesjonalnego glazurnika, to nasza firma oferuje usługi na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do wykonania każdej usługi z największą precyzją i dokładnością.

Nasze usługi obejmują montaż i układanie płytek, remonty i modernizacje łazienek i kuchni, a także wiele innych prac związanych z glazurą. Dbamy o każdy szczegół i zapewniamy, że nasze usługi spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Nasze doświadczenie pozwala nam na szybką i efektywną realizację każdej usługi, co oznacza, że Twój projekt zostanie zakończony w krótkim czasie i bezproblemowo.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami i pozwól nam pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń.

Wykonuje następujące prace:
-układanie gresu ,terakoty 
-kompleksowe wykończenie łazienek 
-duże formaty 
-malowanie 
-szpachlowanie 
-montarz cokołow 
Profesjonalizm oraz długoletnie doświadczenie.
Tel: 663 288 089

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 08.02.2023 22:42
Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 04.06.2017, 20:16, zakończenie: 27.04.2024, 14:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


pablo_g_82

 663 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)
  • Sieradz (cała gmina)