Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaNasiona, nawozy i preparaty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nasiona trawy kośno-kiszonkowej KP-8

Cena: 145 zł / 10kg

Centrum Rolniczo-Ogrodnicze w Złoczewie ul.Wieluńska 1 posiada w sprzedaży nasiona traw:

KŁ-6; KP-8; KP-3; KS-14; KP-1

Trawy z renomowanej firmy Granum.

Trawa KP-8 opis:

Wieloletnia mieszanka kośno-kiszonkowa, przeznaczona do intensywnej technologii produkcji dająca duże przyrosty masy zielonej.

WYSOKIE PLONOWANIE!

Bardzo wydajna mieszanka na użytki przemienne. KP-8, jest wdrażana i polecana w gospodarstwach specjalizujących się w hodowli bydła mlecznego.

Testowana w praktyce, przez kilkuletni okres testowania uzyskała bardzo dobre oceny u bezpośrednich użytkowników. Udział życic wraz z festulolium i koniczyną łąkową, pozwala uzyskać bardzo wysokie plony zielonej masy o dużej wartości pokarmowej i dobrym smaku.

Odpowiednio dobrany skład mieszanki sprzyja jej dobremu zakiszaniu. Mieszanka wykorzystywana do odnowy użytków zielonych metodą podsiewu.

Norma wysiewu:

  • 35– 40 kg/ha.

W sprzedaży również nasiona kupkówki,kończyny ,lucerny siewnej,faceli,łubinu,seradelii,życicy.

Zapraszamy

Centrum Rolniczo-Ogrodnicze

ul.Wieluńska 1 (obok cmentarza)

98-270 Złoczew

tel.607175329

Otwarte:Pon-Pią 8-16,Sob.8-13

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 26.03.2019 21:47
Wygasa za 14 dni
Rozpoczęcie: 12.03.2017, 11:39, zakończenie: 10.03.2020, 13:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


tomek_82

Lokalizacja

  • Złoczew (gmina Złoczew)