Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródOgródMeble i architektura ogrodowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

huśtawki huśtawki drewniane huśtawki z bali

Oferta wygasła.

Cena: 1 200 zł / 1 szt

HUŚTAWKA OGRODOWA

Cena:  1200,00 zł

HUŚTAWKA OGRODOWA KRYTA STRZECHĄ

Cena:  5600,00zł

Huśtawki wykonywane są z odpowiednio dobranych, naturalnych bali drewnianych. Bale są sezonowane, po czym szlifowane i impregnowane Drewnochronem w wybranym przez klienta kolorze. Całość huśtawki jest łączona ze sobą za pomocą ocynkowanych śrub. Siedzisko huśtawki wykonywane jest z desek niesztorcowanych, co zapewnia niepowtarzalny wygląd produktu. Siedzisko mocowane jest na ocynkowanym łańcuchu, który zapewnia trwałość i bezpieczeństwo urządzenia. Huśtawka jest stabilna i bezpieczna.

Parametry:

Szerokość huśtawki: 280 cm
Wysokość huśtawki: 220 cm
Długość ławki siedziska: 150 cm

Koszty transportu pokrywa zamawiający (1 zł/km lub ustalany indywidualnie)

Więcej informacji na naszej stronie: Ogrodowy Styl Załęcze,

Link do strony: ogrodowealtany.com

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 17.02.2017, 09:02, zakończenie: 20.05.2020, 09:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ogrodowystylzalecze

  438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów na Nasze stronie: Ogrodowy Styl Załęcze; link do strony: http://ogrodowealtany.com