OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (BŁASZKI)

Firma DROG-BRUK SPÓŁKA JAWNA Błaszki ul. Polna 29, specjalizująca się w produkcji kostki brukowej, poszukuje:

OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Zadania:

* Obsługa wózka widłowego na hali produkcyjnej,
• Nadzorowanie foliowania kostki oraz właściwe etykietowanie,
• Właściwe ustawienie towaru na magazynie,
• Obsługa procesu produkcyjnego poprzez nadzór bufora desek produkcyjnych,
• Wywóz odpadów i innych materiałów koniecznych do prawidłowego działania linii produkcyjnej,
• Bieżące dostarczanie palet na taśmę produkcyjną

 Wymagania:

• Doświadczenie w zakresie obsługi wózków widłowych, aktualne uprawnienia UDT,
• Dyspozycjoność do pracy

Oferujemy:

  1. Interesującą, pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.
  2. Praca w systemie pracy zmianowej
  3. Motywacyjny system wynagrodzeń.
  4. Odpowiednie narzędzia pracy.
  5. Możliwość rozwoju zawodowego, udział w organizowanych projektach szkoleniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@drogbruk.pl, więcej informacji: tel. 532 546 055

 Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszkach ul. Polna 29, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Drog-Bruk

 532 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)