Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wyszukiwanie wycieków wody Kamera termowizyjna

Termowizja Sieradz, Zduńska Wola i okolice - badania kamerą termowizyjną budynków, domów. Lokalizacja wycieków instalacji wodnych, przecieków, zawilgoceń oraz ustalanie ich przyczyn. Kamera termowizyjna do badania domu, mieszkania i biura w zakresie mankamentów związanych z dużym wychłodzeniem, stratami ciepła, wyciekami instalacji grzewczych. Wskazywanie dokładnego przebiegu ogrzewania podłogowego lub wbudowanych w ściany i stropy rur. Wyszukiwanie wycieków metodą pomiarów wilgotności materiałów budowlanych oraz nasłuchu od dźwięków pochodzących w powstałych rozszczelnieniach przewodów wodnych. Ekspertyza cieplna domu - tzw. audyt termowizyjny.

Wynajdujemy w budynkach miejsca "ucieczki" ciepła oraz miejsca przechłodzone.
Do wykrywania promieniowania cieplnego wykorzystujemy wysokiej jakości kamery termowizyjne.
Specjalizujemy się w szacowaniu oszczędności energii na ogrzewanie oraz wykonujemy kontrolę działania ogrzewania podłogowego, docieplenia budynków i systemów wentylacyjnych.
Wykonujemy różnego rodzaju ekspertyzy budowlane budynków oraz mieszkań, źle osadzonych okien (drzwi tarasowych), a także w zakresie ewentualnych błędów wykonawczych.

Szybka realizacja usług. Tel. 698-498-033

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 22.09.2020 12:46
Wygasa za 14 dni
Rozpoczęcie: 06.01.2017, 21:45, zakończenie: 11.08.2021, 12:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


darbirek

  698 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • termowizja, kamera termowizyjna, badanie budynku i okien