Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kamera termowizyjna. Wyszukiwanie wycieków wody

Termowizja Sieradz, Zduńska Wola i okolice - badania kamerą termowizyjną budynków, domów. Lokalizacja wycieków instalacji wodnych, przecieków, zawilgoceń oraz ustalanie ich przyczyn. Kamera termowizyjna do badania domu, mieszkania i biura w zakresie mankamentów związanych z dużym wychłodzeniem, stratami ciepła, wyciekami instalacji grzewczych. Wskazywanie dokładnego przebiegu ogrzewania podłogowego lub wbudowanych w ściany i stropy rur. Wyszukiwanie wycieków metodą pomiarów wilgotności materiałów budowlanych oraz nasłuchu od dźwięków pochodzących w powstałych rozszczelnieniach przewodów wodnych. Ekspertyza cieplna domu - tzw. audyt termowizyjny.

Wynajdujemy w budynkach miejsca "ucieczki" ciepła oraz miejsca przechłodzone.
Do wykrywania promieniowania cieplnego wykorzystujemy wysokiej jakości kamery termowizyjne.
Specjalizujemy się w szacowaniu oszczędności energii na ogrzewanie oraz wykonujemy kontrolę działania ogrzewania podłogowego, docieplenia budynków i systemów wentylacyjnych.
Wykonujemy różnego rodzaju ekspertyzy budowlane budynków oraz mieszkań, źle osadzonych okien (drzwi tarasowych), a także w zakresie ewentualnych błędów wykonawczych.

Szybka realizacja usług. Tel. 698-498-033

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 14.11.2021 16:30
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 06.01.2017, 21:45, zakończenie: 27.04.2023, 11:50

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


darbirek

  698 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • termowizja, kamera termowizyjna, badanie budynku i okien