Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemModa, kosmetyka i fryzjerstwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Laser biostymulacyjny-zabiegi

Oferta wygasła.Zapraszam na zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem LASERA BIOSTYMULACYJNEGO, jest to skuteczne urządzenie do stymulacji i przyspieszania gojenia skóry po wielu inwazyjnych kosmetycznych zabiegach przeprowadzonych z przerwaniem ciągłości naskórka, takich jak: mezoterapia igłowa, zastosowanie dermarollerów, mikrodermabrazja, makijaż permanentny, peeling kawitacyjny, chemiczny, oczyszczanie manualne skóry i depilacja.

BIOSTYMULACJA LASEROWA jest również bardzo skuteczna w likwidacji wielu stanów zapalnych, zmian trądzikowych, czy skóry po uszkodzeniu mechanicznym (skóra po wykonanym tatuażu).

Działanie światła laserowego niskiej mocy jest całkowicie bezinwazyjną metodą terapii, podczas zabiegu nie wywołuje w tkankach żadnych szkodliwych zmian.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 793565759 Ewa Stasiak

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 05.01.2017, 20:18, zakończenie: 20.02.2021, 17:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ewastasiak

  793 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)