Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Beczka plastikowa 60 L

Cena: 45 zł / sztukę

                                           


Oferuję do sprzedaży kilka beczek, które były jednokrotnie użyte. (Przemysł spożywczy-koncentraty i konserwanty do produkcji). Pokrywy posiadają gumowe uszczelki ( 100% szczelności, beczka może być bezpiecznie przewożona do góry "nogami".  Zamknięcie "dekla" za pomocą obręczy z blokadą przeciw otwarciu.

Beczki idealnie nadają się do różnych kiszonek, fermentacji soku na wino, transporu cieczy itp. 

Zawartość w beczkach znajdowała się w podwójnych workach PCV lub aluminiowych, dlatego też brak jakichkolwiek śladów obcych zapachów; wewnątrz beczki są jak nowe.
Posiadam również  beczki o  poj. 25L,  75L,  80L,  120L, 200L i 220L

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 30.07.2019 20:42
Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 05.01.2017, 08:44, zakończenie: 22.04.2020, 17:57

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Janek_M

  511 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)