Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoCiesielstwo i dekarstwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Demontaż eternitu. Nowe dachy. Malowanie .

Firma zajmuje się profesjonalnym demontażem i utylizacją eternitu z budynków mieszkalnych i gospodarczych takich jak:
-stodoły
-obory
-wiaty
-szopy
-garaże
-altany i inne.
Zapewniamy również usunięcie i utylizację eternitu zdemontowanego uprzednio i zgromadzonego na posesji.

WYPEŁNIAMY WNIOSKI O DOTACJE !!!

Prace wykonywane są za pomocą specjalistycznych środków, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska oraz w oparciu o wymagane decyzje administracyjne.

Na potwierdzenie zrealizowanej usługi wystawiamy Kartę Przekazania Odpadu, a w przypadku prac związanych z demontażem płyt, dodatkowo Protokół z demontażu pokrycia dachowego oraz Oświadczenie o prawidłowości wykonania prac.

Oferujemy równie mycie ciśnieniowe i malowanie dachów. Pracujemy na każdym rodzaju nawierzchni usuwając z nich pozostałości zanieczyszczeń atmosferycznych i mechanicznych. Malujemy agregatem hydrodynamicznym. Używamy wysokiej klasy sprzętu i bezpiecznych dla otoczenia środków

WYKONUJEMY NOWE POKRYCIA DACHOWE.

ZADZWOŃ. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 01.08.2020 06:49
Wygasa za 4 dni
Rozpoczęcie: 03.01.2017, 16:26, zakończenie: 18.05.2021, 11:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


dan-vita

  664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)